POPÜLER YAZILAR
EN SON YAZILAR
EN SON HABERLER
CHECK UP RANDEVUSU AL

KAMPANYALAR

Medstar Topçular Hastanesi Femtosaniye Lazer Teknolojisi

10.06.2022

Femtsaniye Lazer Teknolojisi ile Daha Konforlu Katarakt Cerrahisi

Yaşa bağlı olarak göz içi merceğinin saydamlığını kaybetmesi sonucunda oluşan kataraktın cerrahi tedavisinde operasyonun büyük bir kısmının bilgisayar kontrolüyle yapılmasını sağlayan son aşama lazer teknolojisi Femtosaniye Lazer standart yöntem olan ve esas olarak ultrason enerjisini kullanan Fako cerrahisine göre hem daha güvenli ve konforlu biçimde uygulanıyor hem de iyileşme süreci kısaltıyor. Lazer ışını normal saydam ışınlara zarar vermeden göz dokularına odaklanarak güvenli bir katarakt cerrahisine olanak sağlıyor. Bu yöntem hasta korneasına kesinin lazer ışını ile bıçaksız gerçekleştirilmesi, açıklığın istenilen ölçülerde yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Bu yöntemin hangi hastalara uygulanacağı ve katarakt cerrahisi için hastanın uygunluğu detaylı muayene sonucunda, Göz Sağlığı ve Hastalıkları uzmanının değerlendirmesiyle belirlenebiliyor.

Medstar Topçular Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nde katarakt cerrahisi işlemlerinizi standart yöntem yerine Femtosaniye Lazer teknolojisi gerçekleştirerek iyileşme sürecinizi kısaltabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun!

Kampanya Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.