POPÜLER YAZILAR
EN SON YAZILAR
EN SON HABERLER
CHECK UP RANDEVUSU AL

KAMPANYALAR

Medstar Topçular Hastanesi Excimer ve Femtosaniye Lazer Tedavisi

21.08.2023

Excimer ve Femtosaniye Lazer Nedir?

Gözlük ya da kontakt lense olan ihtiyacınızı, güvenilirliği çok yüksek olan excimer ve femtosaniye lazer yöntemi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Son 20 yıldır yaygın olarak yapılan lazer cerrahisi, başarısı ve güvenilirliği sayesinde kısa sürede en fazla tercih edilen girişimler haline gelmiştir.

Dünyada 30.000.000 (otuz milyon) dan fazla insan Excimer ve Femtosaniye Lazer sayesinde gözlük ya da kontakt lenslerinden kurtulmuştur. Gözde, kırma kusurlarının düzeltilmesinde bugün için dünyada kullanılan tüm yöntemlerin uygulanabilmesi, sizin için bütün seçenekleri değerlendirebilme, bizim için ise size en uygun yöntemi seçebilme fırsatını sağlamaktadır.

Laser miyopinin (uzağı net görememe) tedavisinde kullanılan en yaygın yöntemdir. Miyopide lazer ile kornea merkezi düzleştirilerek normal görme sağlanır. Uygulama öncesi hasta, detaylı tam bir oftalmolojik (göz muayenesi) muayeneden geçirilmelidir.

Son derece güvenli olan excimer lazer operasyonunda herhangi bir acı söz konusu değildir. Operasyonun süresi ortalama 10 dakikadır. LASIK müdahalesinin ardından 2-3 saatlik dinlenme süresini takiben iyi bir güneş gözlüğü ile kişi günlük aktivitelerine dönebilir.

Gözlük, kontakt lens ihtiyacınızı, Medstar Topçular'da excimer ve femtosaniye lazer ile ortadan kaldırın.

Ücretsiz Ön Görüşme için Lütfen Form Doldurun!

Kampanya Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.