POPÜLER YAZILAR
EN SON YAZILAR
EN SON HABERLER
CHECK UP RANDEVUSU AL

KAMPANYALAR

Okula Dönüş Kampanyası

04.09.2023
Okul öncesi dönem, temel alışkanlıkların kazanıldığı ve büyüme hızının yüksek olduğu evredir. Bu nedenle düzenli sağlık kontrolleri, çocukların fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığını desteklemektedir.

Okula dönüş heyecanınızı Medstar Hastaneleri olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Çocuklarımızın sağlıklı büyümelerini desteklemek ve en iyi başlangıcı yapmalarını sağlamak amacıyla yanınızdayız.

**Göz Muayenesi; Okul öncesi dönemde göz sağlığı kontrolü çocukların sağlıklı gelişimini desteklemektedir. Eylül ayı boyunca Çocuk Göz Programlarından %30 indirimle faydalanabilirsiniz.

**Çocuk Check Up Programı; Çocuğunuzun büyüme eğilimlerini ve fiziksel gelişimini yakından takip edebilir. Kontroller sırasında yapılan testler sayesinde sağlık sorunlarını erken aşamada tespit edilir. Eylül ayı boyunca Çocuk Check Up Programlarından %30 indirimle faydalanabilirsiniz.

Okul öncesi sağlık kontrolleri programımız hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanya Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.