POPÜLER YAZILAR
EN SON YAZILAR
EN SON HABERLER
CHECK UP RANDEVUSU AL

KAMPANYALAR

Sağlığınıza Öncelik Verin

04.09.2023

Yorucu şehir hayatının içinde, kendi sağlığımızı göz ardı etmek kaçınılmaz olabilir. Size şehre dönüşünüzde en iyi başlangıcı yapmanız için yardımcı olmak istiyoruz.

Sağlıklı Bir Gelecek için Check Up

İyi bir sağlık, hayatın tadını çıkarmanın anahtarıdır. Check Up Programlarımızın, kapsamlı içeriği sayesinde olası sorunları erken aşamada tespit etmemizi sağlar. Uzmanlarımız, sizin sağlığınızı koruma yolunda en iyi adımları atmanıza yardımcı olur.

Eylül Ayı boyunca tüm Check Up Programlarından %30 indirimle faydalanabilirsiniz.

Cildinizin Parıltısını Geri Kazanın

Kozmetik dermatoloji işlemleri, cilt sorunlarına, istenmeyen tüylere ve yaşlanmanın etkilerine karşı etkili çözümler sunar. Uzmanlarımız, cildinizin sağlığını ve gençliğini korumak için size özel bir tedavi planı oluşturur.

Altın İğne Tedavisi Dolgu & Botoks PRP Leke Tedavisi Lazer Epilasyon

Eylül Ayı boyunca Kozmetik Dermatoloji İşlemlerinden %15 indirimle faydalanabilirsiniz.

Fit ve Sağlıklı Görünüm

Uzman diyetisyenlerimizle birlikte, kişiselleştirilmiş beslenme planları ve değerli öneriler sunarak fit ve sağlıklı bir görünüm kazanmanızı sağlıyoruz.

Kişiselleştirilmiş Beslenme Planları: Size özel hazırlanan beslenme planlarıyla vücudunuzu en iyi şekilde destekleyin. Haftalık Takip ve Danışmanlık: Sürecinizi yakından izleyerek gerektiğinde planlarınızı güncelleyerek sizi motive ediyoruz. Sağlıklı Tarifler ve Beslenme İpuçları: Lezzetli yemekleri beslenme hedeflerinizle uyumlu hale getirmek için rehberlik ediyoruz.

Eylül Ayı boyunca Beslenme ve Diyet Seanslarında %15 indirimle faydalanabilirsiniz.

Kalp Sağlığı Kontrol Programı: Kalbinize İyi Bakın

Medstar Hastaneleri Kalp Sağlığı Merkezi, kalp sağlığını korumak, kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında donanım ve alt yapı ile hizmet vermektedir. Olası risklere karşı erken tanı için Kalp Sağlığı Kontrol Programı ile size özel kapsamlı bir kontrol hizmeti sunulmaktadır.

Kalp Sağlığı Kontorl Program İçeriği; Kardiyoloji Muayene EKO EKG Eylül Ayı boyunca Kalp Sağlığı Kontrol Programı'ndan %15 indirimle faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanya Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.